Menu Close

Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados II turas Mažosios Lietuvos regione

Tik penktą kartą Lietuvoje organizuojama etninės kultūros olimpiada. Susizgribta, kad laikas atkreipti dėmesį į savo lietuviškas šaknis ir pažinti savo protėvių puoselėtus papročius.

Mūsų gimnazijos vienuoliktokė Laura Lygnugarytė savo etnokultūrinę patirtį puikiai panaudojo  spręsdama testą ir žemaičių tarme pristačiusi savo medžio raižinių darbus sudomino ir II turo vertinimo komisiją.  Klaipėdos etnokultūros centre organizuotame  Mažosios Lietuvos regioniniame ture Laura pelnė teisę atstovauti Klaipėdos rajonui balandžio mėnesį vyksiančioje respublikinėje Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadoje.

Norisi Laurą pasveikinti ir paskatinti nesustoti, o toliau domėtis Lietuvos  regionų papročiais, kulinariniu paveldu ir žemaičių tarmės populiarinimu.

Muziejininkė Valdonija Karaliūnienė

Posted in Naujienos
Skip to content