Kompiuterinių piešinių konkursas „Sveikas, medi!“, 2017

Norėdami atkreipti moksleivių dėmesį į juos supančią aplinką, asociacijos „Klaipėdos žaliųjų“ iniciatyva nuo 2015 m. organizuojamas Klaipėdos m. , Klaipėdos r. švietimo įstaigų kompiuterinių piešinių konkursas „Sveikas, medi!“. Per kelis metus pateikta daugiau nei trys šimtai piešinių, įamžinusių gamtos ir žmogaus buvimo akimirkas, moksleivių mintis apie juos supančią gamtą, požiūrį į ją. Vaikų darbai verčia sustoti ir susimąstyti ,kas mes esame gamtai ir ką ji reiškia mums. Vaikai yra patys geriausi gamtos stebėtojai….(mintys iš kompiuterinių piešinių parodos, kurią prieš Kalėdas Pašlūžmio pagr. mokyklos informacinių technologijų vyresniosios mokytojos Liudvikos Kuzminčiūtės iniciatyva surengėme mūsų gimnazijoje).

Galime pasidžiaugti, kad net trys prizinės vietos 2017 m. kompiuterinių piešinių konkurse atiteko mūsų gimnazijos mokiniams.

9-12 kl tarpe:

I vieta Laura Ruškytė „Cukruotos mėlynės“. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija III ag klasė.

III vieta Jurgita Šlepetytė „Vienatvė“. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija III ag klasė.

III vieta Ugnė Povilaitytė „Prisilietimo švelnumas“. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija III ag klasė.

Informacinių tecgnologijų mokytoja Ramutė Stankaitienė