Menu Close

Ketvirtokų baigimo šventė

Birželio 2 d. mokslo metai baigėsi gimnazijos pradinukams. Ketvirtokai kartu su Varna Albertina ir Fėja buvo pakviesti keliauti geltonuoju plytų keliu ieškoti vyriausiosios šalies burtininkės, kuri Jiems padėjo pasiekti penktos klasės šalį. Šventėje skambėjo dainos ir šokiai ketvirtokams, kuriuos skyrė pirmokai, antrokai ir trečiokai. Ketvirtokai pasakojo savo pirmuosius ir neišdildomus prisiminimus apie pirmuosius žingsnius mokykloje. Gimnazijos direktorė įteikė ketvirtokams baigimo pažymėjimus, tėveliai dėkojo vaikų mokytojoms. Trečiokų mokytojos linkėjo nepasiklysti Penktos klasės šalyje, visada sau prieš akis tiesti geltonų plytų kelią, kuriame jie mokėsi išminties, meilės, drąsos ir geros vasaros visiems!

Mokytoja Ina Verbutienė

 

Posted in Naujienos
Skip to content