„Kelk sveikatos bangą!“ šventės metu Gargžduose bus siekiami net 2 Lietuvos rekordai

Balandžio 29 d. 11 val. Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“ uždarymo šventės „Kelk sveikatos bangą!“ metu Gargžduose (Gargždų parko Minijos slėnis) bus siekiami net 2 Lietuvos rekordai: masiškiausios šokių pamokos ir didžiausio simbolio iš vytelių.

Šokių pamoką ves Anželina Papievienė. Kad šokių pamoka būtų įregistruota kaip Lietuvos rekordas, joje turi aktyviai dalyvauti ne mažiau kaip 200 asmenų, tačiau tikimasi sulaukti didesnio dalyvių skaičiaus, apie 300. Norą drauge siekti rekordo jau išreiškė visų 17 sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui priklausančių Klaipėdos rajono ugdymo įstaigų bendruomenės. Anot Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovės Neringos Tarvydienės, šiuo rekordu siekiama skatinti Klaipėdos rajono gyventojų fizinį aktyvumą, žmonių bendruomeniškumą, paminėti sveikatą stiprinančių mokyklų 30 gimtadienį bei šokio dieną.

Kitas siekiamas rekordas – didžiausias simbolis iš vytelių. Slėnyje bus sukonstruotas mažiausiai 6 metrų skersmens miesto ženklas – Gargždų gimtadieniui specialiai sukurtas simbolis. Kad gimtadienio simbolis slėnyje būtų autentiškas ir atitiktų visus grafinius sprendimus, Biurui pagalbos ranką tiesia Marius Kakta – Veiviržėnų kultūros centro direktorius. Ženklas bus pinamas iš vytelių, prie šios veiklos prisijungs Klaipėdos rajono ugdymo įstaigų bei Gargždų trečiojo amžiaus universiteto bendruomenės. Išpintas ženklas bus pripildytas kamuoliais – jų bus net 770, simboliškai paminint Gargždų miesto 770-tą gimtadienį. Kamuoliai po renginio atiteks ugdymo įstaigoms, kurios prisijungs prie rekordo iniciatyvos. Šiuo rekordu taip pat siekiama skatinti fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenimo būdą, o taip pat norima paminėti miestelio gimtadienį.

Rekordą stebės ir fiksuos ,,Rekordų akademijos“ vadovas Gintaras Pocius. Šventės dalyviais ir rekordo siekėjais gali tapti visi Klaipėdos rajono gyventojai bei miesto svečiai, reikia tik atvykti į renginį.