Menu Close

Išvykų-ekskursijų diena Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija kasmet mini Tarptautinę turizmo dieną. Tradiciškai visi mokyklos mokytojai ir mokiniai organizuoja netradicinę dieną, vykdami į ekskursijas, edukacijas, semdamiesi gerų įspūdžių, kolekcionuodami nuotykius, stiprindami tarpusavio ryšius ir patyrimą. Šiais metais pirmokėliai ir ketvirtokai Klaipėdos kino teatre žiūrėjo filmą ,,Pasiutusios letenos” ir kvėpavo sveikatai palankiu Baltijos jūros oru. Аntrokai ir trečiokai ieškojo nuotykių Palangoje, kur dalyvavo edukacijose Gintaro muziejuje ir iliuzijų name, pasivaikščiojo po nuostabiai rudenėjantį Palangos parką, pasižvalgė į jūrą nuo žymiojo tilto. 5a klasės mokiniai bandė pabėgti iš „kalėjimo“ pabėgimo kambaryje, o vėliau žaidė boulingą. 5b klasė žaidė “Lazertrone”, po kurio taip pat rinkosi boulingą ir ledo areną. Šeštokai aplankė Klaipėdoje Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kuriame vyko edukacinis užsiėmimas – pasidaryk iš molio “Paslapčių dėžutę”. Vėliau aktyviai laiką leido “Skyparke”. 10 kl., 9 kl. ir 7a kl. rytas prasidėjo viešbutyje Algiro Kaune, kurio šeimininkai Algirdas ir Roma Paulauskai papasakojo apie viešbutį, darbą jame, parodė apartamentus ir pavaišino ekskursantus. Pažintinė kelionė tęsėsi LSMIU Anatomijos muziejuje. Smagiai lakas pralėkė Pabėgimo kambariuose. Rudenišku oru keleivius glostė ruduo Laisvės alėjoje, o Tado Ivanausko zoologijos muziejus nustebino savo ekspozicijos gausa ir įvairove. 8 kl. lankėsi Vilniuje, kur aplankė Gedimino pilį, valdovų rūmus, pasivaikščiojo po senamiestį ir grūdino savo emocinę ištvermę „Pabėgimo kambaryje“. Ekskursijos neapsiribojo tik Lietuva, nes kai kurios klasės nusprendė aplankyti ir kaimynines šalis. 7b ir 11 klasė viešėjo Rygoje. Аplankė Rundalės rūmus, farmacijos muziejų ir gražųjį Rygos senamiestį, o dvyliktokai rinkosi net dviejų dienų turistinę kelionę autobusu į Taliną ir Tartu. Mokiniai ir mokytojai parsivežė nuostabių akimirkų kolekciją ir noriai jomis dalijasi!

 

Posted in Naujienos
Skip to content