Gerb. Tėveliai,

Informuojame, kad pagal Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos Ugdymo planą 2022-2023 m. m. , patvirtintą direktoriaus 2022 m. rugpjūčio 31 d. įsakymu Nr. V–78 bei švietimo skyriaus, https://www.veivirzenugimnazija.lt/wp-content/uploads/2022/09/Veivirz%CC%8Ce%CC%87nu%CC%A8-Jurgio-S%CC%8Caulio-gimnazijos-2022-2023-m.m.-ugdymo-planas.pdf yra suplanuota 10 dienų ugdymo turinio intensyvinimui, savarankiškam, patyriminiam ugdymui bei veikloms netradicinėse erdvės.

Spalio 5 d. – gimnazijoje yra SAVARANKIŠKO – PATYRIMINIO UGDYMO DIENA “STEAM RUDUO”.

1-12 kl. mokiniai klasei skirtą teminę užduotį gali atlikti namuose, savo pasirinktoje erdvėje (t.y. savarankiškas darbas, tyrinėjimai, eksperimentai, maisto gamyba, fotografavimas, filmavimas). Klasių vadovai informuos detaliau, kaip tai atlikti. Mokiniai, kurie neturi galimybės savarankiškai atlikti užduoties namuose, gali atvykti į mokyklą iki 13 val. bus konsultuojantys mokytojai. Mokyklinis transportas veš pagal savo grafiką.

Administracija