Pėžaičių „Drugelių“ grupės vaikai supranta, kad saugūs, šilti namai – didžiausia gyvenimo vertybė. Ypač šiuo metu su šeima vaikai praleidžia daug įdomaus laiko. Juk su šeimos nariais smagu žaisti badmintoną, laistyti ir sodinti daržoves, statyti pavėsinę, tvarkyti aplinką, važinėti dviračiais, žaisti, piešti, konstruoti ir šiaip linksmai leisti laiką. Tegul kiekvienoje šeimoje auga laimingi ir saugūs vaikai. Tegul namuose kiekvienam šeimos nariui būna gera ir jauku.

Šeimos mėnuo. Pėžaičių Drugelių grupės vaikai supranta, kad saugūs, šilti namai – didžiausia gyvenimo vertybė. Ypač šiuo metu su šeima vaikai praleidžia daug įdomaus laiko. Juk su šeimos nariais smagu žaisti badmintoną, laistyti ir sodinti daržoves, statyti pavėsinę, tvarkyti aplinką, važinėti dviračiais, žaisti, piešti, konstruoti ir šiaip linksmai leisti laiką. Tegul kiekvienoje šeimoje auga laimingi ir saugūs vaikai. Tegul namuose kiekvienam šeimos nariui būna gera ir jauku.

Pėžaičių „Drugelių“ grupės mokytoja Aldona Jafišova