Menu Close

4A KLASĖS IŠVYKA Į LAKŪNO STEPONO DARIAUS GIMTINĘ-MUZIEJŲ BEI JUDRĖNŲ STEPONO DARIAUS MOKYKLĄ

Vasario 3 dieną, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos 4a klasės mokiniai keliavo į Lakūno Stepono Dariaus gimtinę – muziejų. Sužinojome, kad muziejus buvo įkurtas 1991 m. ir veikia atstatytoje Stepono Dariaus tėvų sodyboje. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime – „ LITHUANICOS“ SKRYDIS “. Šios edukacinės programos tikslas – skatinti dalyvius domėtis savo tautos istorija, ugdyti patriotiškumą ir nacionalinį pasididžiavimą. Užsiėmimo metu mokiniams buvo pateikta vaizdinė informacinė medžiaga apie didvyrišką lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydį per Atlanto vandenyną, išgarsinusį Lietuvos vardą visame pasaulyje. Pokalbio metu sužinojome įdomių faktų ne tik apie skrydį, bet ir apie lakūnų vaikystę. Taip pat apžiūrėjome muziejuje eksponuojamus Stepono Dariaus asmeniniais daiktus,  baldus, dokumentus. Tai buvo įdomi  ir informatyvi pamoka netradicinėje aplinkoje.

Po edukacijos  nuvykome  į   Judrėnų Stepono Dariaus mokyklą, kur mus pasitiko 3-4 klasės mokiniai. Apžiūrėję mokyklą, sugužėjome į sporto salę. Susipažinimui žaidėme žaidimą – „Draugystės tinklas“. Vėliau vyko draugiškos kvadrato varžybos. Estafečių  metu parodėme ne tik fizinę ištvermę, bet ir pasikartojome žinias apie Lietuvą. Smagu buvo ne tik žaisti kartu, bet ir pabendrauti, pasikalbėti. Manome, kad dar ne kartą susitiksime ir pratęsime savo bendrystę.

 4a klasės mokytoja Loreta Toleikienė

Posted in Naujienos
Skip to content