Menu Close

Žygis į Skomantų piliakalnį

Birželio 20 d. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos žygeiviai – 5-10 kl. moksleiviai, mokytojai ir kiti gimnazijos bendruomenės nariai- puikiai nusiteikę žygiavo iki Skomantų piliakalnio!
Įveikta 10 km ! Oras žygeiviams buvo labai palankus! Ant piliakalnio sugiedojome Lietuvos himną, žiūrėjome muziejininkės Valdonijos Karaliūnienės ir jos moksleivių parengtą dailės projektą ,,Skomantų piliakalnio legendos”, klausėmės autorių pasakojamų legendų. Piliakalnio papėdėje žygeivių laukė dar vienas labai malonus dalykas- diplomai už nuopelnus moksle ir visuomeninėje veikloje, kuriuos įteikė gimnazijos direktorė Laima Navickienė, ir, žinoma, pats nuostabiausias dalykas- dešrelės, keptos ant laužo!
Šis žygis- sveikatos stiprinimo, valios ugdymo, pilietiškumo bei bendruomeniškumo ugdymo pamoka. Ačiū mokytojams, organizavusiems žygį,-Edmundui Norvilui, Laimonui Tučui, Irenai Juciuvienei, Karoliui Pugačiauskui bei visiems kitiems, kurie padėjo ir kurie keliavo kartu.
Posted in Naujienos
Skip to content