Veiviržėnų pradinukai dalyvavo matematikos konkurse

Veiviržėnų Jurgio Šaulio  gimnazijos 2 klasės mokiniai spalio ir lapkričio mėnesį dalyvavo konkurse „Matematikos ekspertas”, skirtame 1–4 klasių mokiniams iš visos Lietuvos. Konkurso tikslas – skatinti vaikus mokytis matematikos ir gebėti naudoti skaitmeninius mokymosi įrenginius. Tai yra smagus būdas mokytis matematiką, kai tuo pat metu galima laimėti ir šaunių prizų, Šis konkursas lavina gebėjimą logiškai mąstyti, įtvirtina matematines žinias. Užduotys parengtos taip, kad kiekvienas mokinys galėtų išbandyti savo jėgas

Antrokai  kasdien stengėsi išspręsti kuo daugiau uždavinukų ir surinkti kuo daugiau taškų  – tai tikrai smagu,kai gali su klasės draugais aptarti kokius uždavinius sprendei ir pasidžiaugti, kiek taškų surinkai.  Naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais, kompiuteriais  ar telefonais atrokai labai stengėsi ir noriai skaičiavo. Mokiniai kasdien su nekantrumu laukė matematikos pamokų. Mokiniai pamėgo matematiką ir pagerino skaičiavimo įgūdžius.

Paskutinę konkurso savaitę mus aplankė puiki žinia –,, Jūs laimėjote savaitės prizą“. Vaikų džiaugsmui nebuvo ribų.

Konkursas trukęs beveik 2 mėnesius pasibaigė.  Finale (dalyvavo 435 Lietuvos mokyklų  pirmokų-antrokų komandos) iškovojome garbingą 4-ąją vietą!

Smagu matyti labai laimingus vaikus.

2 klasės mokytoja Loreta Toeikienė