Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo mokytojo darbo vietai užimti. Siūloma neterminuota darbo sutartis nuo 2020-09-01. Darbo krūvis – 20 kontaktinių valandų per savaitę, siūlomas vadovavimas klasei. Darbo užmokestis – pagal galiojančius teisės aktus atsižvelgiant į darbo stažą, kvalifikacinę kategoriją ir kt.

Reikalavimai:

• aukštasis išsilavinimas pagal dėstomą dalyką; išsilavinimas ir kvalifikacija turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro reikalavimų mokytojų kvalifikacijai apraše nustatytus kvalifikacinius reikalavimus.
  • aukštojo mokslo diplomą arba kvalifikacijos pažymėjimą suteikiantį teisę dirbti ikimokyklinio ugdymo mokytojo darbą.
  • gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas.
  • turėti galiojantį turizmo renginių vadovo pažymėjimą.
  • turėti galiojantį privalomo sveikatos patikrinimo pažymėjimą.
  • turėti galiojantį privalomą pirmosios pagalbos pažymėjimą.
  • turėti galiojantį privalomą higienos įgūdžių kursų pažymėjimą.

Privalumai:

• darbo patirtis;
  • rekomendacijos;
  • darbo su projektais patirtis.

Pretendentas  privalo pateikti šiuos dokumentus:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją;
  • išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinančius dokumentus ir jų  kopijas;
  • gyvenimo aprašymą (CV).

CV ir dokumentų  lauksime el. paštu sekretore@veivirzenugimnazija.lt. Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime el. paštu ir pakviesime pokalbiui.

Atrankos data rugpjūčio 11 d. 10 val