Menu Close

Tirk, atrask ir būsi pastebėtas

Gegužės 18 dieną į patyriminę konferencija ,,Tirk, atrask ir būsi pastebėtas“ atvyko 6 mokyklų mokiniai ir jų mokytojai. Gimnazijos sode susitiko Plungės r. Kulių, Švėkšnos ,,Saulės“, Gargždų ,,Vaivorykštės gimnazijų, Gargždų ,,Kranto“ ir ,,Minijos“ progimnazijų mokiniai. Komandos sugalvojo savo pavadinimus, gavo užduotis ir pradėjo veiklą. Užduočių buvo įvairių: pažink Veiviržėnus, medžio amžiaus ir aukščio nustatymas, vandens savybių nustatymas tvenkinyje ir Veiviržo upėje, medžių rūšinės sudėties nustatymas. Mokiniai intensyviai dirbo, kol atliko visas užduotis. Komandos savo veiklas pristatė, papasakojo, kas jiems buvo sunkiausia, ką naujo išmoko. Patyriminę konferenciją vainikavo ledai, dovanėlės ir padėkos, kurias įteikė gimnazijos direktorė Laima Navickienė.

Biologijos mokytoja metodininkė

Diana Vepštienė

Posted in Naujienos
Skip to content