Menu Close

Tarpmokykliniai skirtukų mainai

Šiais metais Klaipėdos rajono mokyklų bibliotekininkai iniciavo projektą ,,Skirtukų mainai“. Jame dalyvavo visos rajono mokyklos. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos trečiokai turėjo galimybę padovanoti savo rankų darbo skirtukus Vėžaičių pagrindinės mokyklos trečiokams.

Su dideliu džiaugsmu ir atsakomybe mūsų gimnazijos moksleiviai naudodami dekupažo techniką kūrė skirtukus. Moksleivių darbui vadovavo mokytoja Vitalija Vileikienė, talkino bibliotekininkė Lina Laucevičienė bei mokytojos padėjėja Gražina Janučaitienė.

Spalio 27 d. atėjo trečiokų ilgai laukta diena – išvyka į svečius. Jos metu vaikai susitiko su Vėžaičių pagrindinės mokyklos trečiokais, mokytoja Rima Balsevičiene. Pasidžiaugė trečiokų klase, vaikų kūrybiniais darbeliais, apžiūrėjo mokyklos edukacines erdves. Pakviesti bibliotekininkės Kristinos Pleikienės, aplankė biblioteką, kur vaikų laukė šilta popietė, skirtukų manai, vaišės ir skani arbata.

Su užsidegimu kurti vaikų skirtukai iškeliavo pas naujus šeimininkus, Vėžaičių pagrindinės mokyklos trečiokus. Mainai  pavyko, o užsimezgusi draugystė, teikia vilčių, kad  bendradarbiavimas tęsis.

L. Laucevičienė

 

Posted in Naujienos
Skip to content