Stebuklas įvyko!

Visą mėnesį mažieji ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus auklėtiniai su savo tėveliais nešė dovanas beglobiams gyvūnams: kas maisto ar kraiko, kas žaisliuką, dubenėlį ar paklotėlį. Svarbiausia – visi degė dideliu noru prisidėti ir padėti silpnesniems ir turintiems mažiau, negu mes. Ir artėjant akcijos pabaigai visi supratome, kad kartu mes – JĖGA! 101 gerumo stebuklas įvyko!

Mokytoja Alvyda Švabienė

Stebuklas įvyko!

Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/veivirzenugimn/domains/veivirzenugimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

Mokytoja Alvyda Švabienė