Menu Close

Sporto šventė „Sportuok spalvotai“

Vasario 14 diną, mūsų mokykloje vyko „Sportuok spalvotai“ renginys. Šventė prasidėjo masiniu mokytojų ir mokinių šokiu, kuriame dalyviai buvo pasipuošę trispalvės spalvomis. Toliau šventė vyko sporto salėje, kur buvo rungiamasi baudų, tritaškio metimo, badmintono turnyre „Sumušk daugiau“ ir šaškių varžybose. Baudų metimo konkurse šv. Valentino dienos proga dalyvavo mišrios komandos.  Iš užsiregistravusių 14 komandų, nugalėtojais tapo mokytoja Alva Giržadienė ir Kostas Papievis (I g kl.). Tritaškių konkurse laimėjo Monika Žąsytytė (10a kl.) ir Laurynas Vitkus (I g kl.). Šaškių varžybos klostėsi labai intriguojančiai ir įdomiai. Suvedus galutinius rezultatus paaiškėjo varžybų nugalėtojai, tai – Solveiga Dulkytė (5 kl.) ir Mindaugas Puplesis (I kl.). Badmintono rungtyje triuškinama persvara, sumušę net 104 kartus, čempionais tapo Monika Žąsytytė ir Tomas Skirbutas (abu II a kl. mokiniai). Ačiū visiems prisidėjusiems ir padėjusiems organizuoti šventę.