Menu Close

Senieji Veiviržėnai atgimsta piešiniuose

Senieji Veiviržėnai atgimsta piešiniuose

Etninės kultūros projekto „Senieji Veiviržėnai atgimsta piešiniuose“ mokinių dailės pleneras įvyko birželio 2 dieną Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje. Atvyko svečiai iš Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijų, Šilutės meno bei Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklų. Susirinkusius muziejuje pasveikino gimnazijos direktorė Laima Navickienė. Išsinagrinėję muziejaus fondų nuotraukose išlikusius senųjų Veiviržėnų vaizdus, ėmėmės darbo. Kas tapė, kas kūrė grafikos kompozicijas įvairiose pasirinktose erdvėse: gimnazijos sode, skaitykloje, muziejuje, dailės kabinete, dauboje prie sekreto. Kulinarinio paveldo degustavimas supažindino su žemaičių valgiais, daug kas pirmą kartą ragavo šmakalą, bulvę su kanapėmis bei kastinį. Dėkojame projekto rėmėjams: Judrėnų Stepono Dariaus, Klaipėdos rajono amatininkų bendruomenėms už visokeriopą pagalbą renginio metu.

Projektą finansuoja Klaipėdos rajono savivaldybė.

Muziejininkė Valdonija Karaliūnienė

 

                   Muziejininkė Valdonija Karaliūnienė

Posted in Naujienos
Skip to content