Šeimos diena

Mūsų mokykla – sveikatą stiprinanti mokykla. Aktyviai dalyvaujanti sveikatinimo projektuose, organizuojanti netradicines dienas, susijusias su sportu. Štai neseniai mokykloje šventėme Šeimos dieną – vyko netradicinio ugdymo pamokos. Visa mokyklos bendruomenė: tėveliai, mokiniai ir mokytojai dieną leido turiningai.

Šventės atidarymas prasidėjo sporto salėje, į ją susirinko visa mokyklos bendruomenė. Kiekviena klasė buvo parengusi prisistatymą:  dainavo, pristatė įvairius plakatus, aptarė dienos veiklą. Pradinukai kartu su tėveliais vystė veiklas mokyklos sporto salėje, žaidė kvadratą, dalyvavo estafetėse, vyko piešimo konkursai. Tuo tarpu mūsų penktokai lankėsi Klaipėdoje „Lazertrone“ . Šeštokai šią šventę pasitiko kitaip: jie keliavo į Švėkšną su palapinėmis, apsistojo visai parai, su tėvais kūreno laužą, žaidė, bendravo, kepė vaflius. Septintokai keliavo į Agluonėnus, ten rengė pikniką, žvejojo, visi draugiškai ant laužų kepė zefyrus, žaidė krepšinį, šokinėjo per virvutę ir taip stiprino sveikatą. Aštuntokai  dieną leido mokykloje kartu su tėveliais, klasėje vyko geografijos ir biologijos pamokos, kurias vedė mokiniai, taip tėveliai prisiminė mokyklos laikus, žaidė įvairius žaidimus: estafetes, ieškojo lobio. Vėliau visi draugiškai ėjo į valgyklą valgyti keptų dešrelių. Devintokai klasėje valgė picas, žaidė šeimyniškus žaidimus, piešė šeimos medį. Dešimtokai Veiviržo slėnyje kepė šašlykus, žaidė įvairius sporto žaidimus su kamuoliu, virvutėmis, varžėsi estafetėse. Vienuoliktokai kartu su tėvais virtuvėlėje kepė sausainius.

Taip visa mokykla linksmai ir turiningai praleido Šeimos dieną. Tokia diena dar labiau suartino mokyklos bendruomenę. Esame vieninga, artima, sveikatą stiprinanti mokykla!

Lietuvių kalbos mokytoja Modesta Barakauskaitė