Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje rugsėjo 10d. vyko 1 klasės mokiniams, Pašlūžmio bei Pėžaičių ugdymo skyriaus vaikučiams saugaus eismo pamokėlė. Pamokėlę vedė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Diana Pipirienė, Rasa Matevičienė, Asta Zbarauskienė. Pamokėlės metu pareigūnės su vaikais kalbėjosi, ir atliko praktines užduotis apie saugų elgesį kelyje, kur ir kaip galima pereiti gatvę, kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kodėl važiuojant automobiliu reikia prisisegti saugos diržą, kaip saugiai važiuoti dviračiu. Bendruomenės pareigūnės vaikams suteikė žinių ir apie atšvaitų svarbą tamsiu paros metu, pademonstravo kaip juos tinkamai segėti. Vaikams aiškino, jog gatvėje ir kelyje svarbiausia neskubėti, ragino juos būti atsakingais, drausmingais, atidžiais, atsargiais ir pastabiais eismo dalyviais. Vaikams buvo rodoma vaizdinė medžiaga, filmukai. Atliekant praktines užduotis vaikai patys pademonstravo puikias saugaus eismo žinias už kurias buvo paskatinami dovanėlėmis. Tikimės, jog suteiktos žinios išliks mokinių atmintyje ir šios prevencinės idėjos dėka pavyks išvengti skaudžių nelaimių kelyje.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos soc. pedagogė metodininkė Laima Rėbždienė