Per vasarą pailsėję, vieni kitų pasiilgę, šiltą, bet apsiniaukusį Rugsėjo 2-osios rytą mokiniai ir mokytojai skubėjo į pirmąjį susitikimą klasėse. Tradiciškai šventė prasidėjo visiems sugiedojus „Tautišką giesmę” mokyklos kiemelyje. Abiturientai į Šv. mišias Veiviržėnų Šv. Mato evangelisto bažnyčioje už rankų atvedė į naują etapą žengiančius pirmokėlius. Dėkojame parapijos klebonui V. Griciui, kad mus šiltai priėmė ir palaimino.

Po Šv. mišių malonius sveikinimo žodžius mokiniams, jų tėveliams, mokytojams dovanojo mokyklos direktorė Laima Navickienė, Klaipėdos raj. mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Po nuoširdžių pirmokų posmų, abiturientų auklėtojos ir abiturientų kalbos, bažnyčios kiemelyje pirmokėliai su abiturientais į orą paleido baltus balandžius, tarsi linkėdami visiems geriausios kloties ir svajonių išsipildymo…

Bažnyčios kiemelyje vyko AGAPĖ, kurios metu mokytojai, tėveliai, mokiniai, seneliai ir svečiai turėjo galimybę pabendrauti, pasidalinti savo džiaugsmais, pabūti visi kartu skambant pirmajam šių mokslo metų varpeliui, visi šventės dalyviai rikiavosi į eiseną,  kurios priekyje pirmokai jautėsi saugūs, nes juos lydėjo dvyliktokai. Lydimi auklėtojų mokiniai susirinko į klases, tik dvyliktokų laukė kitokia pirmoji pamoka. Dvyliktokų auklėtoja I. Ruškė kartu su auklėtinių tėveliais surengė gražią staigmeną – mokyklos kiemelyje laukė didelis, baltas limuzinas. Limuzinu važiavo prie jūros, kur ir vyko pirmoji abiturientų pamoka.

Šventė baigėsi, nuskambėjo pirmasis šių mokslo metų skambutis, gimnazijoje prasideda įprastinis gyvenimas, tačiau dalelė šių metų Rugsėjo pirmosios akimirkų išliks prisiminimuose bei nuotraukose.

Dvyliktokų auklėtoja I. Ruškė