Respublikinis konkursas „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“

Vasario 24 dienos rytą Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro koridoriuose, auditorijose ir aktų salėje šurmuliavo gerai nusiteikusių mokytojų ir mokinių būriai. Prasidėjo 20-asis, jubiliejinis, Lietuvos mokinių tiriamųjų darbų konkursas „Mano žvilgsnis į mus supanti pasaulį“, į kurį buvome pakviestos ir mes, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos 6 klasės moksleivės. Pristatėme darbą „Paslaptingas šalčio pasaulis“, už kurį gavome padėkos raštus, atminimo dovanas už meną moksle bei šių metų simbolius – molinius šuniukus. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę pristatyti savo darbo rezultatus, pabendrauti su įvairių sričių mokslininkais ir susipažinti su tiriamuosius darbus atliekančiais bendraamžiais. Darbą atlikome ir konkursui ruošėmės vadovaujant biologijos mokytojai metodininkei Dianai Vepštienei.

6 klasės mokinės Akvilė Žukauskaitė ir Danielė Radžiūtė