Pagal ULAC parengtą medžiagą, gruodžio 3 dieną Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje vyko viktorina – protų mūšis „AIDS: geriau žinoti 18“. Renginį iniciavo gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Birutė Grevienė.. Renginyje dalyvavo 3 komandos, sudarytos iš 8kl ir IIIg. kl. mokinių, bei mišri mokytojų ir tėvų komanda.

Pateiktose skaidrėse, pakaitomis su informacija apie AIDS, 8 – III gimnazijos klasių bei mišriosios mokytojų ir tėvų komandų nariai atsakinėjo į protų mūšio iniciatyvos partnerių pateiktus klausimus. Taip paaiškėjo, jog daugiausiai žinių apie AIDS turi sukaupę mokytojai ir tėvai, nes mišrioji komanda nuskynė pergalę, taip įveikę net Z kartos atstovus. Šio renginio dėka netradicine forma dalyviai buvo supažindinti su naujausiais sergamumo duomenimis, priminta apie ligą, jos plitimo kelius, akcentuojant jaunų žmonių rizikingą elgseną, stengtasi padėti išsiugdyti pasitikėjimą savimi, kad savo sprendimų jie negrįstu svetimomis vertybėmis, lengvai nepasiduotų kitų įtakai ir išvengtų beprasmių, sveikatai kenkiančių poelgių.

Renginio dalyviai su savimi išsinešė ne tik atnaujintas žinias, gerą nuotaiką, bet buvo paskatinti ir dalyvių padėkos raštais.

Parengė soc. pedagogė metodininkė Laima Rėbždienė