Pyragų diena

Lapkričio 6-ą dieną minima Pyragų diena kasmet kviečia dalintis gerumu ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Šią dieną įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose visi yra kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti vaikams, kuriems reikia pagalbos ir paramos.

Praėjusį trečiadienį Pyragų diena buvo minima ir Veiviržėnuose. Gimnazijos mokiniai, nešini namuose keptais sveikuoliškais pyragais, skubėjo į mokyklą, o Pežaičių skyriaus vaikučiai ir mokinukai rinkosi J. Lankučio bibliotekoje. Visi nekantriai laukė renginio, kurio metu galėjo ne tik pristatyti savo kepinius, bet jais dalintis, vaišinti bendruomenę ir svečius. Pyragų dienos renginio dalyviai buvo kviečiami aukoti Veiviržėnų darželio ir Pėžaičių skyriaus vaikučių žaidimų aikštelių įrengimui.

Labai džiaugiamės, kad į renginį atvyko ir svečiai iš Klaipėdos r. savivaldybės: mero pavaduotoja Audronė Balnionienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškus ir mero patarėjas Jevgenijus Bardauskas. Savivaldybės atstovai skanavo pyragus, aukojo, įteikė atminimo dovanėles pyragų kepėjams ir mažiesiems renginio dalyviams, bendravo su gimnazijos bendruomene.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos bendruomenė dėkoja visiems prisidėjusiems prie šios gražios akcijos: darželio vaikučiams, gimnazijos mokiniams, tėveliams, mokytojams, vietos verslininkams ir svečiams. Ačiū Jums už jūsų parodytą gerumą ir aukas, kurios padės išpildyti mažiausiųjų svajonę – turėti žaidimų aikštelę.

Modesta Barakauskaitė