Pradinukų projektas „Tyrėjų valanda“

Balandžio 12-osios rytą į „Tyrėjų valandos“ renginį sugužėjo Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos pradinukai kartu su Pėžaičių skyriumi ir Klaipėdos „Gilijos“ pradinės mokyklos dalyviais. Renginį pradėjo vedantieji, ketvirtokai Austėja ir Domas. Jie dalyvius pakvietė atlikti jaunojo mokslininko priesaiką. Renginio dalyvius pasveikino mažosios šokėjos, pirmokės.

Pranešimus pradėjo penktokė Evita, pristatydama dalyviams tyrimą, kokį vandenį geriame. Pėžaičių skyriaus pradinukai sveikino muzikiniu kūriniu ir džiugino eksperimentais „ kiaušinis butelyje“ ir „ugnikalnis namuose“. Pirmokai, padainavę dainelę, linksmino žiūrovus tapyba su magnetu ir muilu, pripūsta gumine pirštine. Svečiai antrokai iš „Gilijos“  pradinės mokyklos atliko daug mažų stebuklų ir linksmų eksperimentų. Mūsų gimnazijos antrokai po muzikinio kūrinio atliko rimtą tyrimą apie nematomąjį cukrų ir slaptuosius saldumynus. Trečiokai po smagios dainelės atliko 8 smagius bandymus. Ketvirtokai sveikino muzikiniu kūriniu ir moksliniais tyrimais kaip gėlės keičia spalvą ir kaip augalus veikia skirtingos auginimo sąlygos.

Mažieji mokslininkai džiūgavo ir kalbėjo, kad daugelį bandymų pabandys atlikti namuose su tėveliais.

Pradinių klasių mokytoja  Irena Raudonienė