Pradinukų projektas „Gimtą žemę mylėk“

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje vyko pradinukų projektas „Gimtą žemę mylėk“, skirtas valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Rajoniniame renginyje dalyvavo Gargždų „Minijos“ progimnazijos 2e klasės mokiniai, vadovaujami V. Norvidienės, Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro 3–4 klasių mokiniai, vadovaujami S. Bočkuvienės ir L. Toleikienės, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos Pėžaičių skyriaus mokiniai, vadovaujami mokytojų: D. Nausėdienės, R. Girdvainytės, A. Jefišovos, bei mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų: V. Stonkuvienės, N. Stonkuvienės, J. Jokšienės, R. Mockuvienės, A. Giržadienės, I. Raudonienės. Mokiniai deklamavo, dainavo, inscenizavo, skaitė pranešimus Lietuvai. Renginio pabaigoje gimnazijos direktorė L. Navickienė įteikė dalyviams padėkos raštus. Atvykusieji svečiai dalyvavo amatų centre edukaciniame užsiėmime ir pasigamino sau trispalvį papuošalą.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos pradinių klasių mokytoja I. Raudonienė