Pasaulio pažinimo pamoka Veiviržėnų slėnyje

4 B klasės mokiniai su mokytoja D. Nausėdiene per pasaulio pažinimo pamokas tyrė oro užterštumą, stebėjo kerpes. Aplankėme per Veiviržėnų upę pastatytą tiltą, nustatėme jo rūšį, plukdėme laivelius upe. Ankstesnėse pamokose, pasiėmę didinamuosius stiklus, stebėjome vorus ir jų numegztus voratinklius.Tyrinėjimams apibendrinti įsiprašėme į svečius pas mokytoją Dianą Vepštienę, kuri mielai mokiniams parodė ,,stebuklingą kambarėlį”, kuriame puikavosi mikroskopai, kolbos, garso matuokliai ir dar daugybė įvairiausių dalykų. Svarbiausia, kad viską buvo galima paliesti, išbandyti. Na, o įdomiausias darbas laukė klasėje- laboratorijoje, kur mokiniai su mikroskopais tyrė savo plaukus, pirštus, paparčio lapus. Jauniesiems tyrėjams emocijos liejosi per kraštus. Dėkojame mokytojai Dianai už bendradarbiavimą ir lauksime naujų susitikimų.