Spalio 3-ioji diena gimnazijoje prasidėjo, tęsiant iniciatyvos „Aktyviai, draugiškai, sveikai“ planuotą veiklą.

Šios dienos tema – „Padėk sau ir draugui“. Dalyvavo svečiai iš Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, tai Erika ir Gargždų atviro jaunimo centro darbuotojai – Deimantė, Aidas ir jų kolegė iš Sakartvelo.

Sveikatos žinių perdavimo, įgūdžių ir įpročių formavimo būdų bei metodų yra daug. Vienas iš jų tai savanorystė. Jos misija – atkreipti dėmesį į savęs pažinimą, savo jausmų ir požiūrio keitimo galimybes, įgytų žinių bei patirčių pritaikymą. Gimnazijos jaunimas šiandien užsiėmimuose mokėsi kaip kitaip galima bendrauti, pasitikėti, bendradarbiauti, padėti, suprasti.

Ta pačia proga gimnazijos bendruomenė susipažino su jaunosiomis sveikatos ambasadorėmis, kurios pradėjo veiklą 2019 metais gegužės mėnesį. Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorė Erika Meškauskytė, kuri kuruoja ir sveikatos ambasadorių veiklą, joms įteikė sveikatos biuro įsteigtus marškinėlius, kuriais merginos „puošis“ sveikatinimo renginių metu. IV gimnazinės klasės merginoms įteiktos padėkos dovanėlės už 4 metų sveikatinimo veiklas gimnazijoje. Visiems nusipelniusiems – rudeninio klevo lapų „rožės“…

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Birutė Grevienė