Menu Close

Ne baubas, o draugas: kaip Klaipėdos pradinių klasių mokytojai jaukinasi technologijas?

Kelias į mokyklą – kelias į pasaulį. O pasaulis neria į dirbtinį intelektą, virtualią realybę ir netgi metavisatą, todėl skaitmeninio raštingumo pagrindų būtina mokytis nuo mažens. Klaipėdos regiono mokytojai jau antrus metus dalyvauja „Vedlių“ programoje, kuri jiems padeda laisviau nardyti virtualioje erdvėje ir kiekvieną pamoką pradinukams paversti ir informatikos užsiėmimu.

Mūsų pradinukai kartu su mokytojom jau taip pat drąsesni. Pasižada, naujais metais dar labiau tobulėti. Daugiau skaitykite https://klaipedaid.lt/lt/ne-baubas-o-draugas-kaip-klaipedos-pradiniu-klasiu-mokytojai-jaukinasi-technologijas/?fbclid=IwAR18teILTH98_ywvUEeWarzb7qfhjwVYLD-GJ-TAkGO-MYzwUCDRoHBZnsg

 

 

Posted in Naujienos
Skip to content