Mūsų visos gimnazijos darbas projekte „Darni mokykla“ įvertintas auksiniu sertifikatu.😉
Šie metai visiems buvo kupini iššūkių, tačiau dėkojame, kad prisijungėte prie programos „Darni mokykla“ ir sėkmingai dalyvavote apjungtų sezonų programoje!
Tiek jums, tiek organizatoriams teko nemažai prisitaikyti prie naujų ribojimų ir keisti veiklų planus, tačiau džiaugiamės, kad net 59 ugdymo įstaigos sėkmingai pabaigė programą ir įvykdė daugybė tvarių ir darnių veiklų savo vietinėms bendruomenėms.
Sudaryta vertintojų komanda vertino visas pateiktas dalyvių ataskaitas ir kiekvienai priskyrė:
Dalyvio diplomą (iki 150 taškų)
Žaliąjį diplomą (150-250 taškų)
Sidabrinį diplomą (250 -400 taškų)
Auksinį diplomą (daugiau nei 400 taškų)
Pagal surinktą taškų kiekį Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija gavo auksinį diplomą.
Sveikiname bei tikimės susimatyti kitais metais – naujame Darnios mokyklos sezone!
Dėkingi projekto kordinatorei mokytojai metodininkei Dianai Vepštienei.