Menu Close

Mokyklų edukacinių erdvių konkurso nugalėtojų mokymai Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje

Mokyklų edukacinių erdvių konkurso nugalėtojų mokymai rugpjūčio 8 -12 d. ,,Edukacinių erdvių kūrimo patirtys Lenkijos, Vokietijos ir Čekijos visuomeninėse ir viešose aplinkose, saugomose teritorijose, gamtinis ir ekologinis ugdymas jose” eina į pabaigą. Aplankėme Lenkijoje Vroclavo botanikos sodą, Vokietijoje Dresdeno botanikos sodą, turėjome galimybę aplankyti Dresdeno Higienos muziejų, susipažinome su interaktyviomis ekspozicijomis. Pažintis su Dresdeno viešosiomis erdvėmis, senamiesčiu. Aplankytas nacionalinis parkas ,,Saksonijos Šveicarija”, pažintis su parko gamtinėmis vertybėmis, pasivaikščiojimas tarp Ratheino uolų, tarpeklių, pažintis su uolų augalais. Kurortinio mietelio Bad Shandou viešosios erdvės, pažintis su Saksonijos Šveicarijos nacionaliniu parku, Saksonijos botanikos sodu. Kita šalis Čekija. Aplankėme,,Čekijos rojų”, susipažinome su jos gamtos, kultūros vertybėmis. Pažintis su Botanicka zahrada botanikos nacionaliniu sodu Librece.

Dėkojame programos organizatoriams Dr. Onai Motiejūnaitei, Almantui Kulbiui, Tomui Pociui už visą Edukacinių erdvių mokymų programą.
Na, ir žinoma, dėkojame Mokyklų edukacinių erdvių konkurso 2022 Klaipėdos r. koordinatorei Irenai Barbšienei už didžiulę pagalbą ir rūpestį. Kelionė buvo puiki.
Mokytoja Ineta Ruškė

Posted in Naujienos
Skip to content