Kūrybos naktis „Ieškau savęs“

Spalio 26-oji – diena prieš rudens atostogas, kai visa savaitė poilsio  prieš akis, o „nusitrenkti“ kažkur norisi. Tokia proga pasitaikė net  septyniolika Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos mokinių,  kuriuos lydėjo dailės ir technologijų mokytojos Alva Giržadienė ir Ineta Ruškė.

Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos vykdomas respublikinis projektas „Žvilgsnis į Lietuvą – Dzūkija“ sudarė galimybę dalyvauti kūrybos naktyje „Ieškau savęs“.   Šis renginys prasidėjo susipažinimo žaidimais, nes dalyvavo mokiniai iš 4 mokyklų: Klaipėdos Vytauto Didžiojo, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės, Alytaus rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus  bei Klaipėdos rajono Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijų. Dalyviai turėjo galimybę pasirinkti kūrybines dirbtuves, kuriose norėjo kurti – meno terapijos, molio ABC, mados, teatro, literatų studijose, liaudiškų šokių, karpinių kitaip, sportinių žaidimų, matematikų, informatikos.

Renginys prasidėjo netradiciškai – 17 val. ir tęsėsi iki 24 val. Per tą laiką dalyviai grupėse suspėjo paruošti kūrybinius darbus ir juos pristatyti.

Didžiulė kūrybinių veiklų pasiūla, draugiškas bendravimas leido atsiskleisti individualiems mokinių gabumams. Sukurti darbai dar bus tobulinami ir pristatomi lapkričio 29 dieną Kretingos kultūros centro vitražo salėje renginyje „Rudens nostalgija“.

Muziejininkė Valdonija Karaliūnienė