Menu Close

Konferencija “Profesinis orientavimas: iššūkiai ir perspektyvos”

Gruodžio 1-2 dienomis, Kaune vykusioje konferencijoje “Profesinis orientavimas: iššūkiai ir perspektyvos” dalyvavo ir mūsų gimnazijos atstovė, nesenai pradėjusi eiti karjeros specialistės pareigas Irma Ramuckytė.

Konferencijoje dalyvavo gausus būrys įvairių pranešėjų, pasveikinimo žodį tarė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė #Agnė Kudarauskienė, taip pat Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vadovė #Giedrė Valaitienė

Įžvalgomis apie ateities tendencijas dalinosi įmonės “Ignitis grupė” žmonių ir kultūros programų partnerė Giedrė Žlibinienė, jos pranešimas apie svarbią ir paklausią profesiją “Energetikos profesija – ateities profesija”. “Nongsberg NanoAvionics” organizacijos plėtros vadovas Tomas Viskontas supažindino su įmonėje gaminamais palydovais pranešime” Kosmoso moksliukai, gaminantys palydovus, ir ko reikia siekiant tapti vienu iš mūsų”

 VDU Azijos studijų centro atstovės supažindino su Kinų, Japonų bei Korėjiečių kalbų svarba tarptautinėse rinkose bei jų ypatumais.

CV-Online markentingo vadovė Rita Karavaitienė savo pranešime dalinosi informacija, kokio darbuotojo reikia šiandieninei darbo rinkai.

Komunikacijos specialistė Indrė Vareikytė labai įdomiai pateikė informaciją apie visuomenėje susiformavusius stereotipus pranešime „Profesiją nulemiantys stereotipai. Kodėl vis dar renkamės pritinkančias, o ne patinkančias profesijas“. Taip pat dalyviai vyko ir į pažintinius vizitus su Kauno įmonėmis.

Visa tai ir dar daugiau informacijos parsivežta į Veiviržėnus, siekiant gerinti mokinių profesinį orientavimą.

Posted in Naujienos
Skip to content