Savivaldybės ekstremalių situacijų komisija priėmė sprendimą – Klaipėdos r. savivaldybės švietimo įstaigose ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas ir toliau vykdyti kontaktiniu būdu (pradinių klasių mokiniai, pasibaigus mokinių atostogoms, nuo lapkričio 3 d.  bus mokomi savo klasėse).

          Gimnazijos 5–12 klasių mokiniai, pasibaigus mokinių atostogoms, savaitę bus mokomi nuotoliniu būdu. Neformalaus švietimo būreliai nuo lapkričio 3 d. ves užsiėmimus nuotoliniu būdu.

          Jei lankantiems ugdymo įstaigą ugdytiniams ar darbuotojams atsirastų negalavimų, panašių į COVID-19 ligos simptomus, į ugdymo įstaigą leisti vaiką (ar eit dirbti) yra griežtai draudžiama, nedelsiant turėtumėte konsultuotis su šeimos gydytoju bei skambinti karštąja linija numeriu 1808.

Nuolat sekite informaciją TAMO dienyne, nes situacija gali greitai keistis.

Linkėdami stiprybės ir sveikatos,

Administracija