„Kalėdų miestas“

Šį meninį – kūrybinį projektą, skirtą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams organizavo mūsų įstaigos ikimokyklinio ugdymo pedagogė Inga Linkuvienė ir Gargždų l/d „Gintarėlis“ ikimokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Šilgalienė. Gargždų Vaikų literatūros skyriaus vedėja Daiva Ringienė tapo šio jaukaus projekto partnere ir miesto „globėja“.

Projekto tikslas – padėti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams pajusti ateinančio šventinio laikotarpio kūrybinį džiaugsmą gaminant įvairius kalėdinius namelius iš buityje atliekamų popierinių dėžučių, suteikti vaikams žinių apie Adventinio laikotarpio simbolius, papuošimus.

Projekte dalyvavo Klaipėdos rajono ir Gargždų miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos, atskiros grupės, Klaipėdos miesto dviejų lopšelių-darželių auklėtiniai, jų auklėtojos ir tėveliai. Visus lapkričio penktadienius kartu pedagogėmis Inga Linkuviene ir Jolanta Šilgaliene vaikai kūrė namelius ir pačioje bibliotekoje .

Dėkojame organizatorėms Ingai ir Jolantai, visiems sukūrusiems nuostabų miestą!

Kalėdų miestą galite apžiūrėti Vaikų bibliotekoje visą gruodžio mėnesį.

I. Linkuvienė