Kalbos ugdymo projektas „Plepučių šalis“

Balandžio 18 dieną Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus salėje startavo kalbos ugdymo projektas „Plepučių šalis“. Projekte dalyvavo Pėžaičių skyriaus „Drugelių“ grupės priešmokyklinukai ir Veiviržėnų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai. Projekto tikslas – ugdyti šnekamosios kalbos įgūdžius per netradicinius renginius.

Logopedės Modesta Stončiuvienė ir Inga Linkuvienė dalyvius kvietė leistis į nepaprastą kelionę traukiniu.  Visi keliavo į „Plepučių šalį“. Pakeliui patyrė labai daug nuotykių: su liežuvėliu Tomu atliko artikuliacinę mankštą, išmoko traukinio dainelę, prisiminė kas yra valgomas-nevalgomas, įveikė tunelį vedantį į Plepučių šalį, aktyviai minė mįsles, drauge sekė linksmą pasaką.

Renginį vainikavo vaikų draugystė, plačios šypsenos ir juokas.

Projekto organizatorės – logopedės Modesta Stončiuvienė ir Inga Linkuvienė.