Gerb. kolegos, mokiniai, tėveliai, džiaugiamės, kad nuo kovo 22 dienos su pradinių klasių mokiniais grįžtame į klases

Mokiniai į mokyklą bus vežami tokiu pačiu grafiku, kaip ir rudenį, jį rasite gimnazijos puslapio skiltyje: Paslaugos-pavėžėjimas.

Primename, kad mokiniai autobusuose turi dėvėti kaukes (medicinines) ir sėdėti kas antroje sėdynėje.

Mokiniai gimnazijoje mokysis atskiruose aukštuose, visą išsamią informaciją pateiks klasių mokytojos, informacija bus gimnazijos stenduose, išsami informacija –aprašas yra rengiamas ir juo pasidalinta bus artimiausiu metu.

Vaikų grįžimas į klases džiugus ir kartu įpareigojantis bei atsakingas žingsnis. Raginame būti atsakingais, rekomenduojame testuotis individualia tvarka, tik sveikus vaikus išleiskite į mokyklą. Saugokime save, savo šeimas ir aplinkinius.

Informuoju, kad mūsų pradinių klasių mokytojos ir dauguma darbuotojų pasiskiepiję 1 skiepu arba turi antikūnų. Tikiu visų sąmoningumu.

Dalinuosi Lietuvos Respublikos  Švietimo Mokslo ir Sporto ministerijos nuoroda apie mokinių  grįžimą į mokyklas:

Pagarbiai

Direktorė