Rugsėjo 22 – 30 d. vyko 20-tasis Europos kalbų savaitės minėjimas. Visą savaitę, užsienių kalbų ir lietuvių kalbos mokytojai su mokiniais atliko įvairias užduotis, dalyvavo renginiuose ir viktorinose. 8-10 kl. mokiniai dalyvavo Aušros Daros ir Almos Vanagienės organizuotame renginyje, kuriame susipažino su vasarą įvykusiu lietuvių – lenkų projektu. Mokiniai sužinojo apie Lenkijos istoriją, kultūrą bei išmoko lenkiškų frazių. Renginio metu buvo kalbama apie užsienio kalbų mokėjimo svarbą, o savo žinias apie įvairias Europos šalių kalbas, mokiniai galėjo išbandyti viktorinoje. 5-7 kl. mokiniai Europos kalbų savaitės metu kartu su mokytoja Ramute Stankuviene atliko plakatų pristatymus apie Europos šalis. Aušros Daros ir Jurgitos Rudienės 3 kl.- 4 kl. mokiniai dalyvavo Kahoot viktorinose, kuriose susipažino su Europos šalių pavadinimais angliškai.
Anglų k. mokytoja Aušra Dara