Menu Close

EU – CONEXUS ,, Think Smart, Create Green’’ finalas

Gegužės 4 d. vyko tarptautinis EU – CONEXUS ,,Think Smart, Create Green’’ finalas, kuriame Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos, anglų k. mokytojos Aušros Daros 9 klasės mokiniai pristatė Veiviržėnų miestelio futuristinę viziją ,, ECO – CITY‘‘. Populiaria „Minecraft“ programa sukurtas ateities Veiviržėnų modelis – žalioji oazė su šiuolaikiškos architektūros pastatais, kurioje nėra matyti jokių transporto priemonių. Jis kursuoja tik požeminėmis trasomis, o miesto aplinka, kurioje daug žalumos, švari ir užtikrina kokybiškas bei tvarias gyvenimo sąlygas žmonėms. Projektas nacionaliniame ture laimėjo pirmą vietą 14 – 16 m. amžiaus grupėje ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvą tarptautiniame finale, kuriame savo darbus pristatė ir kitų šalių atstovai iš Prancūzijos, Graikijos, Ispanijos, Kroatijos, Rumunijos, Airijos ir Kipro.
Norime pasidžiaugti puikiais rezultatais ir pasveikinti projekto autorius bei dalyvius: Viltę Stankutę, Austėją Urbonaitę, Justą Pareigį, Eimantą Riekašių ir Aldą Stirbį laimėjusius 2 vietą Europoje. Mokiniai bus apdovanoti prizu, kurio bendra vertė – 750 eu. Džiaugiamės ir didžiuojamės Jumis!!!
Anglų k. mokytoja Aušra Dara
Posted in Naujienos
Skip to content