Ekskursija į savivaldybę

Spalio 10 dieną minint savivaldos dieną, spalio 10-14 dienomis Klaipėdos r. Savivaldybėje vyko atvirų durų savaitė. 4 a ir 4 b klasės mokiniai pasinaudoje šia proga spalio 11 dieną apsilankė savivaldybėje. Susitikimas prasidėjo mero kabinete, tačiau su juo bendrauti teko nuotoliniu būdu, nes jis darbo reikalais svečiavosi Briuselyje. Su mumis bendravo ir į klausimus atsakė mero pavaduotojos, administracijos direktorius, mero patarėjas. Sužinojome kas yra savivalda, kiek darbuotojų dirba savivaldybėje, kokia yra tarybos narių veikla, netgi kada žadama tvarkyti gatves Veiviržėnuose…. Dar bendravome su architektais jų kabinete. Be galo smalsu buvo apsilankyti ir Civilinės metrikacijos skyriuje, kuriame aukso žiedus sumainė dauguma mūsų tėvelių ir šiame skyriuje buvo išduoti pirmieji mūsų pačių dokumentai – gimimo liudijimai. Atsisveikindami savivaldybės darbuotojai padovanojo kiekvienam po atšvaitą, o mokiniai paliko merui pačių pagamintą gerų darbų krepšelį.

Smagu ir naudinga, kai pamokos vyksta kitoje aplinkoje.

4a klasės mokytoja Loreta Toleikienė