Džiaugiamės „Bebro“ konkurso dalyvių rezultatais

2020 lapkričio 9 d. – gruodžio 4 d. Lietuvoje įvyko 17-asis mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“.

„Bebras“ yra tarptautinė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti informatinį mąstymą. Šiemet Lietuvoje ir pasaulyje konkursas vyko kiek kitaip nei įprasta – ir mokyklos klasėse, ir nuotoliniu būdu sprendžiant uždavinius namuose.

Konkurse dalyvavo ir būrelis mūsų gimanzijojos mokinių: 7, I g, II g., III g, IV g klasių mokiniai.

Tarp Klaipėdos r. savivaldybės dalyvavusių mokinių geriausi rezultai (pagal klases) atitenka: 7 klasių tarpe Mantvydui Kundrotui, devintų – Skaistei Saunorytei, dešimtų – Monikai Šiaulytei, vienuoliktų – Austėja Žvirblytė. Taip pat puikūs rezultatai Jokūbo Stulpino ir Viliaus Zabielos. Dvyiliktų klasių tarpe geriausiai pasirodė Justas Žemgulis.

Informacinių technologijų mokytoja Ramutė Stankaitienė