Gerbiami mokiniai ir tėveliai, informuojame, kad birželio 1 d. gimnazijoje vyks lietuvių kalbos ir literatūros VBE II dalis, birželio 5 d. matematikos VBE II dalis, birželio 9 d. užsienio (anglų) kalbos VBE II dalis. Siekiant užtikrinti sklandžią egzaminų eigą, 1-IIIg klasių mokiniams ugdymas šiomis dienomis bus organizuojamas nuotoliniu būdu.
Pamokų prisijungimo/konsultavimo nuorodos bei savarankiško darbo užduotys bus skelbiamos TAMO dienyne. Prašome mokinių nurodytu laiku prisijungti prie pamokų ir atsakingai atlikti paskirtas užduotis.