Menu Close

Dalyvavome konkurse ,,Raštingiausias pradinukas‘‘

Gegužės  25-tą  dieną Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos pradinukai vyko į  Klaipėdos rajono  pradinių klasių mokinių lietuvių kalbos konkursą „Raštingiausias pradinukas“, kurį organizavo Klaipėdos raj. Kretingalės pagrindinė mokykla. Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo kultūrą, suteikti mokiniams galimybę atskleisti savo gebėjimus.  Renginyje dalyvavo 10 švietimo įstaigų.

Džiaugiamės, kad tarp  išrinktų raštingiausių pradinukų –  ir mūsų mokyklos,  Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos, Judrėnų skyriaus,  3-ios klasės mokinė Milda Rubavičiūtė, tarp savo bendraamžių užėmusi  II – ąją vietą. Mildos mokytoja – Džiuljeta Toleikienė. Tai ji pastebėjo ir toliau ugdė mergaitės gebėjimus.

Sveikiname Mildą ir jos mokytoją!

Mokytoja Vitalija Vileikienė

Posted in Naujienos
Skip to content