Menu Close

admin

Gerumo akcija

Spalio 13-17 dienomis gimnazijoje vyko ,,Maisto banko“ akcija ,,Pasirašyk geriems darbams“. Joje dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė-mokiniai, mokytojai, tėvai ir gimnazijos darbuotojai. Geranoriškumas, dosnumas ir bendruomeniškumas…

Padėka

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos bendruomenė džiaugiasi galimybe plėsti mokinių akiratį STEAM srityje. Rugsėjo 26 dieną biologijos mokytoja Diana Vepštienė, STEAM nominacijos laureatė, kartu su 8…

Skip to content