Atidarymas ir įkurtuvės

Džiugios naujienos Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje! Nuo šio rugsėjo duris atvėrė priešmokyklinukų grupė „BITĖS“. Smagu, kad nuoširdžių gimnazijos meistrų bei pavaduotojo V. Pozingio pagalba spėjome laiku viską išdažyti, sunešti, pakabinti. Entuziastingos mokytojos Alvyda ir Inga bei padėjėja Ina kūrybingai suplanavo ir išpuošė edukacines bei poilsio erdves. Pradinukai smalsavo, kas čia šiais metais mokosi? Taigi, įvyko atidarymas. Sakydami priesaiką mažieji gimnazijos mokiniai pasižadėjo dalintis žaidimų aikštele, praleisti einančius koridoriais, gerbti ramybės laiką, rodyti pavyzdį. Direktorė L. Navickienė perkirpo atidarymo juostą. Žinoma, be jos užsispyrimo ir dokumentų tvarkymo nebūtų “Bičių” grupės mūsų pastate. Pasipylė ir įkurtuvių dovanos: rudens gerybės, knygos, gėlės, o kad visada būtų saugūs – šviesą atspindinčias liemenes įteikė pavaduotojai K. Pugačiauskas, J. Rudienė. Stengėmės visi ir džiaugiamės visi.

Įspūdžiais dalinasi pavaduotoja ugdymui Jurgita Rudienė