Menu Close

Apdovanoti akcijos „Vasara su knyga“ dalyviai

Šiais metais vyko kasmetinė apskričių ir savivaldybių viešųjų bibliotekų, mokyklų bibliotekų, Lietuvos aklųjų bibliotekos su Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos organizuojama skaitymo skatinimo akcija „Vasara su knyga“.

Įkvėpti knygų magijos dalyvauti akcijoje susiviliojo per 30 000 žmonių.  Tai – didžiausias dalyvių skaičius per 7 akcijos gyvavimo metus. Perskaitytų knygų skaičius pasiekė skaitymo rekordą – 137 220 knygų! Džiugu, jog šiais metais prie akcijos pirmą kartą prisijungė ir mūsų gimnazijos biblioteka. Per 3 vasaros mėnesius dalyviai turėjo perskaityti 5 knygas, iš kurių vienos knygos pavadinimas turėjo būti vienas žodis, antra knyga turėjo būti parašyta Baltijos šalies rašytojo, trečia knyga – apie žmogaus ir gyvūno ryšį, ketvirta knyga –  biografinė, na o penkta – šeimos nario mėgstama vaikystės knyga.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos moksleiviams šiais metais nepavyko laimėti pagrindinių projekto ,,Vasara su knyga“  rėmėjų išmaniųjų technologijų bendrovės „Xiaomi“ burtų keliu ištrauktų dovanų (planšetinio kompiuterio, mobiliųjų telefonų, belaidžių ausinių, išmaniųjų apyrankių, nešiojamų nuotraukų spausdintuvų, kuprinių), tačiau dalyviai neliko nepastebėti. Rugsėjo 15 dieną visiems akcijoje dalyvavusiems gimnazijos moksleiviams įteikti diplomai bei simbolinės dovanos.

Gimnazijos savanorės Skaistė Saunorytė ir Viltė Stankutė

Posted in Naujienos
Skip to content