Abiturientų išleistuvės

Gimnazijos abiturientų eisena su gimnazijos vėliava pajudėjo link Šv. Mato bažnyčios. Čia jų laukė ir garsiais plojimais pasitiko mokytojai, tėvai ir draugai. Prasidėjo išleistuvių iškilmės. Jas pradėjome mišiomis, kurias aukojo parapijos klebonas Vidmantas Gricius. Abiturientus sveikino Klaipėdos r. meras Bronius Markauskas. Vicemerė Violeta Riaukienė įteikė padėkos raštus už mažiausia praleistų pamokų skaičių broliams dvyniams Aurimui ir Aivarui Kubiliams. Mano Gargždai atstovas įteikė 200 eurų premiją Gretai Saulevyčiūtei už iniciatyvas, renginių organizavimą, aktyvų įsitraukimą į įvairių organizacijų veiklą ir savanorystę. Gimnazijos direktorė Laima Navickienė džiaugėsi, kad visi mokiniai išlaikė pasirinktus egzaminus ir įteikė atestatus. Atestatas su pagyrimu ir dovana buvo įteikta Monikai Šaulytei. Nepamiršti ir tėvai, kurie kantriai, su meile ugdė, padėjo savo atžaloms. Padėkos įteiktos Rūtos Poškaitės, Gretos Saulevyčiūtės ir Monikos Šaulytės tėvams. Klasės vadovė didžiavosi savo auklėtiniais, su humoru prisiminė bendrai nueitą kelią. Abiturientai paskutinį kartą sudainavo savo klasės himną. Kiekvienas prisipažino, ko mes apie juos nežinojome, dėkojo auklėtojai, mokytojams. Bažnyčios kieme į dangų abiturientai paleido baltus balionus, kaip sėkmingo skrydžio į ateitį ženklą.

Klasės vadovė Diana Vepštienė