Paroda „Rudeninė skrybėlė“

Spalio 8–31 d. Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje vyksta paroda „Rudeninė skrybėlė 2018“. Tėveliai buvo raginami leistis su savo vaikais į trumpą kelionę po parką, mišką ar savo kiemą rinkti rudens gėrybių ir jomis puošti skrybėles ir kepuraites. Nuostabūs darbai rudeniškomis spalvomis papuošė laiptinę, rūbinėlę, o skrybėlėmis žavisi ne tik patys vaikai, jų tėveliai, skyriaus darbuotojai, bet ir netikėti svečiai.

Mokytoja Alvyda Švabienė

Paroda „Rudeninė skrybėlė“

Warning: join(): Invalid arguments passed in /home/veivirzenugimn/domains/veivirzenugimnazija.lt/public_html/wp-content/themes/design/inc/blog/class-post-entry.php on line 252

Mokytoja Alvyda Švabienė